Visa dzīve divās somās

Esmu pārliecināta, ka šis brīdis agri vai vēlu piemeklē gandrīz ikvienu, kas plāno pamest savas mājas un valsti uz ilgāku laiku. Brīdis, kad Tu saproti – daļu no tā, ko biji iedomājies paņemt līdzi, tomēr nāksies atstāt tepat.

Mēs ar Žiku savā prombraukšanas  gatavošanā esam tikuši tik tālu, ka istabas vidū stāv divi lieli, jauni čemodāni. Līdz šim vienmēr esam ceļojuši tikai ar rokas bagāžu, tāpēc šādi objekti mums nav bijuši vajadzīgi. Meklējām tos dažādos veikalos, bet, tā kā nebijām gatavi šim pirkumam atvēlēt īpaši lielu naudas summu (jo arī nākotnē esam iecerējuši pēc iespējas izvairīties no reģistrētās bagāžas), tad palikām pie salīdzinoši lētiem koferiem iekš Jysk.

Taču – lai arī cik lieli ir iepirktie koferi, man vēl aizvien nav īstas skaidrības, kā tajos satilpināt visu dzīvi. 🙂 Pagaidām iedvesmojos no dažiem resursiem plašajā tīmeklī. Piemēram, no šī puiša:

 

Dažus tiešām noderīgus padomus un atgādinājumus atradu šeit. Un, galu galā, ja jau šis pāris iztiek  ar divām mugursomām, dodoties ceļojumā uz mūžu, gan jau es spēšu izturēt gadu, vai ne? Tomēr jau tagad zinu, ka ilgošos pēc sava griķu spilvena, milzīgās segas, piparu dzirnaviņām un balkona…

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s